Hikayemiz

Büşra Edebali Moda Tasarım Evi, 2011 yılında kurulmuştur. Güçlü özelliklere sahip olan marka, dantel, ipek ve özel el dokuması kumaşları özenli bir işçilikle buluşturur. Geçmişin romantizmini günümüzün modernizmi ile buluşturan, eski ile yeninin eşsiz bir harmonisi ve kontrastlığını yansıtan bir markayız. Giysilerimiz şık, sofistike ve sıra dışıdır. Ayrıca bazı tasarımlarda avant-garde bir görünüm ortaya çıkabilmektedir. Öncelikli hedefimiz en iyi kalite ve malzeme ile İzmir'de kendi koleksiyonlarımızı her daim öne çıkarmaktır. Şirketimizin özgün markası şık, zarif, özgür ve bir o kadar da vintage görünüm hedefleyen genç bir kadın çizgisidir.

Bunun yanı sıra kendini duygusal hisseden kadınlar için fark yaratabilecekleri tamamen bağımsız bir markayız. Siluetimiz “vintage”, “feminen” ve “özgürlük” temaları ile bütünleşmiştir. Markamız koleksiyonlarında modern bir yaklaşımla nostaljik esintileri bir araya getirmektedir. Sonsuzluk ise müşterilerimiz için bir zarafettir. Markanın takipçileri dinamik, coşkulu, kendine güvenen, heyecanlı bir ruha sahip, farklı tutumları sergilemekten çekinmeyen özgür ve bağımsız karakterlerdir. Marka tüketicisinin yaşam tarzı marka ile birlikte hissedilebilir ve duygusal bir yolculuğa çıkmaktır. Bu yolculuğa bizimle çıkmaya hazır mısınız?

Vizyon

Büşra Edebali Moda Tasarım Evi’nin vizyonu gelecekte giyim sektöründe ayrıcalıklı bir konuma erişmek ve gerçekleştirdiği kişiye özgü tasarımlar ile kendini farklı ve özel hissetmek isteyen müşterilerine değer yaratan alanında saygın ve prestijli bir marka olmaktır.

Misyon

Büşra Edebali Moda Tasarım Evi’nin misyonu kişiye özgü tasarımları en iyi kalitede ürünler ile buluşturarak müşterilerine benzersiz bir deneyim yaşatmaktır. Bunu yaparken müşteri memnuniyetini en yüksek öncelik olarak benimseyen marka müşterileri için sunduğu kişiye özgü çözümler ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı kendine hedef seçmiştir. Moda tasarım alanındaki son trendlerin sürekli takipçisi olan marka, kendi geliştirmiş olduğu özgün tarzını bu trendler ile birleştirerek tasarımlarında yenilikçi bir çizgi yakalamayı amaçlar.